+420 737 921 293
info@aproxy.cz

Koučování (Coaching).

Aproxy / Koučování (Coaching)

Nabízíme koučování jednotlivců i skupin. Frekvenci lze nastavit zcela podle potřeb a možností koučovaného. Obvykle zahajujeme spolupráci hodinovým či dvouhodinovým sezením, kde si domluvíme společné cíle a smysl koučování. Postupně přecházíme k frekvenci jednoho setkání jednou za čtrnáct dní, či jednou za měsíc, s ohledem na potřeby klienta. Klient dochází přímo k nám, nebo nabízíme možnost realizovat pravidelné koučování přímo v organizaci.

Neváhejte nás kontaktovat.

Koučování je jednou z nejefektivnějších moderních metod rozvoje osobnosti. Jde o metodu řešící současnost a budoucnost klienta, nikoli jeho minulost. Je vhodná zejména pro motivované jedince, kteří chtějí mít svůj osobní i profesní život pevně v rukou a aktivně jej posouvat na vyšší, úspěšnější úroveň.

Koučování je komunikační dovednost, jejímž základem je umění komunikace, vedení rozhovoru a naslouchání. Koučovací rozhovor skýtá možnost propojit komunikační dovednosti kouče se znalostmi a zkušenostmi manažera tak, aby výsledkem bylo objevení zcela nových, originálních možností řešení. Nabízí individuální práci na tématech zákazníka nebo skupinovou práci na společném zadání. Kouč ve skupině zpravidla působí jako katalyzátor kreativity.

Kontaktní formulář

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

Předmět

Vaše zpráva

Naše reference

2 Koučování (Coaching)
3 Koučování (Coaching)
41 Koučování (Coaching)
51 Koučování (Coaching)
6 Koučování (Coaching)
Back to Top